BALLINA PERSHENDETJE DESHIRA MUZIKORE STAFI I RADIOS NA KONTAKTONI

MIRĖQOFSHIT DHE MIRĖSE VINI SHQIPTAR TĖ DASHUR KUDO QĖ JENI NĖ PROGRAMIN E RADIO "ZĖRIT TĖ ARBĖRIT". DĖGJIM TĖ KĖNDSHĖM!

DONACION

Numri i zhirollogarise: 05392443500 SWIFT: DNBANOKKXXX     IBAN: NO2905392443500

 

SHKARKO TOLBAR:   Te gjithe ato qe kane probleme me degjimin mund ta shkarkoni Toolbarin e Radios


 

 

Radio Zeri i Arberit - Norvegji