BALLINA PERSHENDETJE DESHIRA MUZIKORE STAFI I RADIOS NA KONTAKTONI

MIRĖQOFSHIT DHE MIRĖSE VINI SHQIPTAR TĖ DASHUR KUDO QĖ JENI NĖ PROGRAMIN E RADIO "ZĖRIT TĖ ARBĖRIT". DĖGJIM TĖ KĖNDSHĖM!

KOMENTET E FANSAVE TE RADIO ZERIT TE ARBERIT NE FACEBOOK

 

Radio Zeri i Arberit - Norvegji