BALLINA PERSHENDETJE DHE DESHIRA OPINIONE   STAFI I RADIOS NA KONTAKTONI

MIRĖQOFSHIT DHE MIRĖSE VINI SHQIPTAR TĖ DASHUR KUDO QĖ JENI NĖ PROGRAMIN E RADIO "ZĖRIT TĖ ARBĖRIT". DĖGJIM TĖ KĖNDSHĖM!

DONACION       Numri i zhirollogarise: 05392443500 SWIFT: DNBANOKKXXX     IBAN: NO2905392443500

INFORMACION SI TA NDEGJONI RADION NE ANDROID

 DEGJO RADION PREJ MOBIL TELEFONIT TUAJ ------>

KLIKO KETU


 

 

 

 

 

KOMENTO NE FACEBOOK

 

Radio Zeri i Arberit - Norvegji