E ARBERIT 

BALLINA PERSHENDETJE DHE DESHIRA OPINIONE   STAFI I RADIOS NA KONTAKTONI

MIR�QOFSHIT DHE MIR�SE VINI SHQIPTAR T� DASHUR KUDO Q� JENI N� PROGRAMIN E RADIO "Z�RIT T� ARB�RIT". D�GJIM T� K�NDSH�M!

DONACION       Numri i zhirollogarise: 05392443500 SWIFT: DNBANOKKXXX     IBAN: NO2905392443500

  

INFORMACION SI TA NDEGJONI RADION NE ANDROID

 DEGJO RADION PREJ MOBIL TELEFONIT TUAJ ------>

KLIKO KETU


 

 

KOMENTO NE FACEBOOK

 

Radio Zeri i Arberit - Norvegji